DZIEŃ KOBIET W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

8 marca to dzień wyjątkowy dla wszystkich Kobiet. W dniu ich Święta w naszej szkolnej świetlicy chłopcy z pomocą nauczycieli przygotowali wiele atrakcji dla swoich koleżanek. W klasach pierwszych uczniowie rozwiązywali krzyżówkę oraz quiz wiedzy na temat koleżanek. Dziewczynki otrzymały piękne tulipany oraz certyfikat Super Dziewczyny. Chłopcy z klas drugich przygotowali dla swoich koleżanek wyjątkowe laurki z motywem wiosennych kwiatów. W klasach trzecich natomiast uczniowie samodzielnie napisali dla dziewczynek wiersze z okazji ich Święta i pięknie zaśpiewali piosenkę. Wszystkie dziewczynki zostały także obdarowane drobnymi słodkościami, które umiliły im ten dzień. Nie zabrakło również życzeń, które nasi mali dżentelmeni składali swoim koleżankom. Poniedziałkowy dzień upłynął w świetlicy w bardzo miłej atmosferze a na buzi każdej dziewczynki gościł uśmiech.